چاپ        ارسال به دوست

دوره آموزشي حقوق شهروندی در نظام اداری برگزار مي شود.

دوره آموزشي حقوق شهروندی در نظام اداری به مدت 8 ساعت برگزار مي شود.

در اجرای بخشنامه شماره 1091808 مورخ1395/12/22 سازمان اداری و استخدامی کشور، مرکز آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قم دوره آموزشي حقوق شهروندی در نظام اداری از سری دوره هاي عمومی را به مدت 8 ساعت به شرح جدول ذيل برگزار مي نمايد، دستگاه هاي اجرايي استان مي توانند نسبت به معرفي و ثبت نام كاركنان اقدام نمايند

موضوع

روز  برگزاري

تاريخ برگزاري

ساعت

مكان

آموزش

چهارشنبه

1397/4/27

7 الی 14

جاده قديم تهران، نرسيده به پايانه مسافربري، روبروي­ حوزه نظام وظيفه، مركز آموزش و پژوهش­هاي توسعه و آينده نگري، سالن اجتماعات امام علي (ع)

آزمون

یکشنبه

1397/4/31

13:30

 

مدارك و شرايط لازم براي ثبت نام:

ارسال معرفي نامه از دستگاه اجرايي براي متقاضيان شركت در دوره با ذکر نام و نام خانوادگی، و کد ملی متقاضی و نام دقیق دوره.

تذكر: با توجه به ظرفیت محدود کلاس اولویت ثبت نام با افرادی می باشد که زودتر معرفی نامه خود را ارسال نمایند. لذا قبل از ارسال معرفی نامه جهت اطلاع از ظرفیت خالی کلاس و هر گونه سوال با كارشناس آموزش جناب آقاي شیرین­آبادی با شماره تلفن 36644311 تماس حاصل نماييد.

برای دستگاه هاي اجرايي که تعداد متقاضیان آن ها بیشتر از 25 نفر مي باشد دوره در محل دستگاه با تنظیم قراداد اختصاصی و با اعمال تخفيف هاي ویژه برگزار مي شود، لذا برای تنظیم قرارداد با كارشناس آموزش جناب آقاي شیرین­آبادی تماس حاصل نماييد..

  (فايل ذيل را كليك نماييد)دانلود فايل : حقوق شهروندي 1.rar ( 944KB )


٠٨:٥٩ - 1397/04/11    /    شماره : ١٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج