چاپ        ارسال به دوست

طرح مستندسازی تجربیات مدیران باسابقه و بازنشسته استان قم آغاز شد

اين طرح با هدف كمك  به یادگیری سازمانی، الگوبرداری از بهترینها، ارائه الگوهای مدیریت بومی و جلوگیری از اتلاف زمان و منابع با حضور  و مشارکت تمامی مدیران خدوم و زحمت کش استان قم آغاز شد.

  دکتر رضا دلاوری مدیر مرکز آموزش و پژوهش­های توسعه و آینده نگری در همین خصوص و در ارتباط با اهمیت تجربه و مستندسازی تجربیات مدیران، بيان داشتندکه کارکنان با تأکید بر مدیران باسابقه، کوله‌باری از تجارب، مهارت‌ها و دانش فنی هستند که گنجینه­ای عظیم از تصمیمات مدیریتی را با خود به همراه دارند که اگر این مهارت‌ها و دانش فنی ثبت و ضبط نشوند، منابع سرشاری از تجربیات و تصمیمات مدیریتی کارآمد، بدون استفاده و بهره برداری باقی خواهد ماند. ایشان اظهار داشتند که به منظور حفظ این دانش ارزشمند، پرهیز از دوباره‌کاری، اجتناب از تکرار اشتباهات گذشته و انتقال تجارب به کارکنان تازه‌ وارد، مستندسازی تجربیات مدیران باسابقه استان، یک ضرورت به‌شمار می‌آید.

       با نظر به اهمیت مقوله فوق، مرکز آموزش و پژوهش­های توسعه و آینده نگری در نظر دارد، طرح مستندسازی تجربیات مدیران باسابقه استان قم را با حضور و مشارکت تمامی مدیران خدوم و زحمت کش اجرا و پیاده­سازی نماید.لذا از تمامي مديران فعلي و بازنشسته استان در خواست داريم كه مشاركت فعال در اين طرح داشته و همكاري لازم را با كارشناسان اين مركز داشته باشند.

        لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است به سایت http://qom-mporg.ir/  مراجعه و با شماره تلفن های36644318 تماس حاصل فرمایند.دانلود فايل : tiff_page_1964196_0.png ( 199KB )


١٣:٢٥ - 1396/07/29    /    شماره : ٥١٧    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج