چاپ        ارسال به دوست

توجه به تولید و مدیریت ثروت با تأکید بر طرح مستندسازی تجربیات مدیران باسابقه

نشستی در دفتر مهندس رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه­ریزی استان با حضور دکتر دلاوری مدیر  مرکز آموزش و پژوهش­های توسعه و آینده نگری سازمان برگزار گردید .

رئیس سازمان با اظهار به اهمیت اجرای طرح مستندسازی تجربیات مدیران در استفاده از گنجینه­های فکری و مدیریتی مدیران باسابقه و بازنشسته استان، گفتند موضوع خلق ثروت با توجه به تأثیر بسیار مهم آن در عرصه­های خرد و کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باید بیشتر مورد توجه و تأکید قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به برخی تجربه­های خاص مدیریتی، تجربه به صورت عام و تجربه مدیریتی را به صورت خاص، معلول شرایط ویژه­ای بخصوص مؤلفه اقتصادی دانسته و با اشاره به وضعیت اقتصادی کشورمان، اهمیت این موضوع را پررنگ تر قلمداد نمودند. ایشان خواستار توجه به تولید و مدیریت ثروت از سوی مدیران استان با تأکید بر طرح مستندسازی تجربیات مدیران شدند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه­ریزی استان در پایان ابراز امیدواری کردند که مدیران دستگاه­های اجرایی با جدیت در این طرح شرکت نموده و جهت توجه به مقوله تجربه و مستندسازی تجربه های مدیریتی، زمینه­های فرهنگ سازی در کل کشور ایجاد گردد.

در پایان دکتر دلاوری با اشاره به روند اجرایی طرح، استقبال مدیران دستگاه­های اجرایی را خوب ارزیابی کردند و در نهایت چشم انداز اجرایی طرح و ابعاد مختلف آن را تشریح نمودند


١١:٤٦ - 1396/08/07    /    شماره : ٥٢٩    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج